Котли на біопаливі - майбутнє альтернативної енергетики!

Останнім часом все більше людей почали віддавати перевагу вибору біопаливних котлів та використовувати системи автоматичного спалювання. Але чим пояснюється така популярність та якими перевагами володіють котли на біопаливі дізнаємось у даній статті.

Відомий факт, що правильно підібране паливо для котла на біопаливі допомагає значно зекономити ваші кошти та суттєво збільшить термін його експлуатації. Оскільки корисні копалини з  кожним роком все більше вичерпуються, то використання біомаси для індивідуальних систем опалення і гарячого водопостачання стало альтернативною заміною. Котли, що працюють на газові, значно поступаються біопаливним. Адже котли на біомасі автоматизовані, забезпечують якісне горіння, високий ККД і тривалий термін експлуатації. Тому їх популярність стрімко зростає як в побутовому, так і в комерційному, державному та промисловому секторах. 

Загалом біопаливо залежно від виду поділяється на:

  • тверде (солома, лушпиння, шкаралупа, відходи деревини);

  • рідке (біо-дизель);

  • газоподібне (метан, водень, який з’являється внаслідок бродіння біомаси).

Найбільш популярні види палива, які використовуються в котлах на біомасі – це солома, лушпиння, лушпиння та деревні відходи. Ці види палива найзручніші в експлуатації.

Які ж переваги застосування біопаливних котлів? Найважливішою перевагою таких котлів є екологічність. Адже на відмінну від традиційних котлів, що виділяють великі об’єми СО2 в атмосферу і забруднюють навколишнє середовище, біопаливні здійснюють менше викидів. Виготовлені з них гранули та брикети утворюють значно менше попелу. Обладнані бункерами і системами автоматичної подачі, котли на біомасі можуть тривалий термін працювати (до 6 тижнів) в автоматичному режимі з мінімальним втручанням обслуговуючого персоналу. Моделі різної потужності призначені для обслуговування систем опалення і гарячого водопостачання об’єктів будь-якого призначення. Крім того такі котли мають здатність ефективно перероблювати сировину, яка раніше вважалася сільськогосподарськими відходами.

Де купити якісні котли, що прцюють на біомасі? Компанія "Металіст" реалізує продаж системи автоматичного спалювання відходів деревини САС, що складаються з бункера зі шнековим механізмом і газогенератора (спалювача). Основним паливом для САС є тирса, стружка, тріска, лузга та ін. Робота САС контролюється автоматикою, яка підтримує задану температуру теплоносія на виході з котла. Наші котли є надійними та мають високу потужність.

Щоб замовити котел, скористайтесь кошиком або зателефонуйте до наших-менеджерів консультантів. Вони з радістю допоможуть вам підібрати котел, врахувавши всі ваші побажання. Надаємо гарантію 1 рік , розрахунковий термін служби котлів КВ — 10 років. Сподіваємось на довготривалу співпрацю з вами!