Сушарка аеродинамічна та її характеристика

Вологість вихідної сировини є визначальним фактором для отримання якісного кінцевого продукту під час виробництва брикетної продукції або під час грануляції. Як таку сировину зазвичай використовують будь-які відходи деревообробки (тирса, кора, стружка, тріска) або відходи рослинництва (лушпиння зернових культур, солома, стебла соняшника або кукурудзи). Вологість вихідної сировини в більшості випадків значно перевищує необхідну для виробництва, тому видалення зайвої вологи, або сушіння, є важливою складовою технологічного процесу.

У процесі сушіння шляхом випаровування і відведення пари відбувається видалення утворюваної вологи з матеріалу. Попереднє сушіння значно збільшить теплоту, одержувану при спалюванні, якщо брикети або палети планується використовувати як біопаливо.

Сьогодні розроблено багато різноманітного обладнання для сушіння сировини. Існує декілька категорій сушильних установок: конвекторні, ваккуумні, аеродинамічні та СВЧ. Для сушіння матеріалів найкраще підходить сушарка аеродинамічна

Аеродинамічна сушильна установка – основний вузол сушильного комплексу, де завдяки прямому контакту вологого продукту з сумішшю повітря і продуктів згоряння твердого палива відбувається процес висушування до заданих параметрів. Така установка є простою в конструкції, економічною, компактною та легкою в обслуговуванні. Економічність сушарки залежить від розміру часток матеріалу. Чим менший діаметр частинок висушуваного продукту – тим вищою є ефективність роботи сушарки. Раціональні технічні рішення в такому обладнанні дають можливість використовувати аеродинамічну сушилку для сушіння різноманітних дрібнофракційних матеріалів в апараті компактної конструкції на невеликих виробничих площах. Пуск сушарки відбувається протягом декількох хвилин, а сам процес сушіння легко контролюється і управляється оператором.

Придбати таке обладнання пропонує наша компанія! ТзОВ "Металіст" працює на українському ринку ще з 1999-го року. Ми спеціалізуємось на реалізації котлів для опалення, твердопаливних водогрійних котлів, систем автоматичного спалювання відходів деревини, сушильних комплексів та брикетованого біопалива. На нашому рахунку співпраця з багатьма клієнтами, які за час роботи вже стали постійними та за потреби звертаються за нашою продукцією, ми отримали повагу та довіру широкої аудиторії покупців та високі оцінки експертів. Реалізуємо широкий асортимент товарів, детальніше ознайомитись з якими пропонуємо у каталозі. На все обладнання надаємо 1 рік гарантії.