Енергозберігаюча опалювальна установка: як вона покращить ваше життя?

При спалюванні деревини концентрація шкідливих речовин в газах, які викидаються в повітря, набагато нижча, ніж у випадку спалювання інших видів палива. І тепло, отримане таким чином, набагато дешевше, ніж у традиційних енергоносіїв: газу, дизельного палива. Енергозберігаюча опалювальна установка, яку розробила українська компанія "Металіст", дозволяє успішно вирішити відразу кілька проблем. Це забезпечення промислових підприємств дешевим теплом, а також утилізація відходів деревини.

Енергозберігаючі опалювальні установки підприємство виробляє вже досить давно. Причому обладнання постійно модернізується і вдосконалюється. Приміром, якщо раніше були деякі проблеми з спалюванням дрібнодисперсного палива, то тепер вони повністю вирішені. У конструкцію установки були внесені деякі зміни, внаслідок яких з'явилася можливість спалювати тирсу як з рамної, так і з стрічкової пилорами вологістю до 70% і лузгу соняшника в автоматичному режимі. Крім того, була створена оригінальна конструкція газогенератора, яка дозволяє спалювати торф вологістю до 30%.

Енергозберігаюча опалювальна установка: особливості роботи

- Енергозберігаюча опалювальна установка використовується в системах гарячого водопостачання, водяного опалення приміщень, сушильних камер, теплиць, забезпечення теплом технологічних процесів.
- Установка складається з котла відповідної теплопродуктивності та системи автоматичного спалювання САС.
- Для спалювання тирси вологістю до 70% застосовуються САС-500, САС-800, САС-1000 та САС-1500.
- У разі виникнення аварійних ситуацій, зокрема, відключення енергії для підтримки технологічного процесу в режимі можливе спалювання кускових відходів, вугілля, брикетів в топці котла.
- Температура води на виході з котла становить 95 ° С, робочий тиск води - до 2,5 атм. (за замовленням - до 4,5 атм.).
- ККД установки становить 76%, термін окупності - 1 рік.

Якщо вас цікавить енергозберігаюча опалювальна установка, купити її за ціною виробника ви можете прямо зараз на сайті компанії "Металіст". А отримати консультації та дізнатися деталі можна у менеджерів за контактними телефонами.