Промислові котли опалення з високим ККД: неймовірна економія!

Питання правильного підбору котла опалення надзвичайно важливе. Особливо якщо мова йде про промислові масштаби. Як відомо, безліч підприємств в наш час переходить на автономне опалення. Адже це  економніше і можна регулювати подачі тепла. Про те, як вибирати промислові котли опалення і де знайти найпродуктивніший, економічно ефективний варіант, ми і поговоримо.

Ні для кого не секрет, що найбільш економічними є твердопаливні котли. Вони можуть працювати на дровах, пеллетах, вугіллі, соломі, відходах деревообробки, торфі, біопаливі, брикетах з торфу або тирси. Така "всеїдність" цих пристроїв забезпечує неймовірну економію!

Промислові котли опалення: які вибрати?

Вивчаючи ринок, можна зустріти безліч пропозицій в різних категоріях "ціна-якість". Вигідно відрізняється серед багатьох продукція компанії "Металіст". Це водогрійні котли, які використовуються для систем гарячого водопостачання, водяного опалення приміщень і сушильних камер, а також забезпечення теплом різних технологічних процесів.

Компанія "Металіст" за роки своєї діяльності забезпечила безліч підприємств дешевим теплом, а також допомогла вирішити проблеми з утилізації відходів деревини.

Особливості промислових котлів "Металіст"

Котли "Металіст" працюють на дровах або кускових деревних відходах. Вони абсолютно екологічно безпечні. У котлах використовується принцип газогенератора. Всі продукти згоряння палива перетворюються на горючий газ. У пристроях є дві камери згоряння. У першій в процесі горіння відбувається утворення горючого газу. Під впливом природної тяги і піддування повітря цей газ надходить у вторинну камеру. Саме там відбувається його інтенсивне згорання. ККД досягає цілих 85%. Промислові котли "Металіст" надійні і легкі в експлуатації. Однієї закладки вистачає на 6-12 годин.

Щоб замовити промислові котли опалення з високим ККД і прекрасними експлуатаційними характеристиками, звертайтеся в компанію "Металіст" вже зараз на сайті або за контактними телефонами.