Водогрійні котли на твердому паливі від вітчизняного виробника

Сьогодні в Україні є досить поширеним явищем зведення будинків у містах та за їх межами. В кожного для цього різні причини. Проте глянувши на будинок після його зведення, виникає питання його водопостачання та обігріву. Зваживши на той факт, що в нас досить суворі зими, потрібно звернути увагу на те, що потрібне встановлення якісних та надійних водогрійних котлів. Автономні системи опалення дають побудованим будинкам справжню незалежність. У таких будинках люди дійсно щасливі, адже в них є все, що потрібно для щастя — тепло й затишок. Де ж знайти якісні водогрійні котли? Купити у посередника? Чи придбати у виробника? Відповіді на ці запитання дасть “УкрБізнес”. Портал пропонує співпрацювати з провідним виробником - компанією “”Металіст”.

Підприємство працює на ринку України з 1999 року.  Компанія виготовляє котли водогрійні на твердому паливі. Обладнання працює на брикетах, фрезерному торфі, відходах деревини, тирсі, стружці, трісці, паливних гранулах, подрібненій біомасі.

Переваги котлів

Водогрійні котли на твердому паливі давно прийнято вважати морально та технічно застарілими. Але часто альтернативи їм немає, і тільки вони можуть допомогти організувати повноцінну та автономну систему опалення будинку. Чим вона хороша та які її переваги?

• Майже повна автономність. Водогрійний котел на твердому паливі не потрібно підключати ні до електромережі, ні до газової магістралі. Для експлуатації потрібні тільки тверде паливо;

• доступна вартість. Котел коштує дешевше, ніж аналогічні газові та дизельні;

• опалює будинки великою площею. Значно відрізняються від електричних;

• відносна екологічність. Котел на дровах завдає менше шкоди навколишньому середовищу, ніж той, який працює на солярці. Проте якщо порівнювати його з газовим та електричним - він менш екологічний;

• високий ККД. При згорянні дров чи вугілля в котлі виділяється більше теплової енергії, ніж у звичайній печі.

• сучасний дизайн дає можливість встановлювати котли в житлових приміщеннях;

• котли прості в експлуатації і техобслуговуванні.

Тому, якщо вам потрібні якісні водогрійні твердопаливні котли, звертайтеся до кращого в Україні виробника — компанії “Металіст”. Підприємство використовує вигідні умови співпраці.

На всю продукцію надається гарантія.

Звертайтеся просто зараз в компанію “Металіст” та купуйте кращі котли у кращого виробника!